Foto Video

Střet motorky s autem si vyžádal těžké zranění

Pro zraněného motorkáře letěl k Blovicím vrtulník LZS

16. června 2018 20:44 , aktualizace 21:13

Partner článku – Mraknet


     Dnes odpoledne kolem šesté hodiny došlo nedaleko Blovic k vážné dopravní nehodě, kdy se střetl motocykl s osobním vozidlem. Informace z místa uváděly, že motorkář jel vyšší rychlostí, zřejmě nezvládl řízení a narazil do auta. Má být při vědomí, ale se zraněním hlavy a nohou.   

     Na místo vyrazily všechny základní složky IZS, tedy hasiči, policisté a záchranáři, kteří vyrazili v kombinaci RV, RZP a vrtulník LZS. Záchranáři po ošetření na místě letecky transportovali motoráře narozeného v roce 1976 na Emergency Falultní nemocnice Lochotín.

     Dle mluvčí policie k nehodě došlo mezi Drahkovem a Kotousovem u odbočky na Bzí, motocyklista zřejmě nezvládl řízení, přejel do protisměru a zde narazil do protijedoucího vozidla. U motocyklisty nemohl být pro jeho zranění test na přítomnost alkoholu, takže byl nařízen odběr krve.

Foto video: ZZS

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.