Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet osobního vozu s cyklistou ve Skvrňanech

Cyklistu mimo jiné i s vážným zraněním ruky transportují záchranáři do nemocnice

Autor: Jana Holá pátek 12. dubna 19:24 , aktualizace 20:21

Cyklista Doprava Nehody


     Dnes před šestou hodinou odpoledne došlo na křižovatce ulic Nade Mží a Křimická v Plzni k dopravní nehodě, během které se střetl osobní vůz s cyklistou.

     Z místa bylo hlášeno možné vážné zranění cyklisty, takže k nehodě vyjeli nejen policisté, ale i záchranáři.

     Cyklistu, který podle informací z místa utrpěl mimo jiné i otevřenou zlomeninu ruky, převzali záchranáři a transportovali jej do Fakultní nemocnice Plzeň.

     Dle všeho měl cyklista jet po cyklostezce, která zde vede po chodníku a v místě, kde se cyklostezka kříží z vozovkou, neměl dát přednost osobnímu vozu vyjíždějícímu z ulice Nade Mží. Náraz kola do prakticky již stojícího auta byl velmi silný, což ukazuje nejen poškození blatníku vozu, ale i fakt, že cyklista přeletěl přes celé víko motorového prostoru a dopadl vedle vozu.

      Policisté nehodu na místě šetří, čekáme na jejich zprávu a po obdržení informace samozřejmě doplníme. 

Aktualizace:

      Mluvčí policie nám výše uvedený průběh nehody potvrdila a doplnila, že cyklista byl narozený v roce 1977 a řidič osobního vozu v roce 1979. Oba muži měli test na přítomnost alkoholu negativní a policisté se nehodou dále zabývají.

Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.