Foto

Střet osobního vozu s obytným autem

Náraz obytný vůz rozmetal na kusy

pondělí 10. ledna 14:22 , aktualizace úterý 11. ledna 10:11

Doprava Nehody

Partner článku – Klimahome

     Dnes těsně před devátou hodinou dopoledne došlo na silnici č.26/I u obchvatu Staňkova k dopravní nehodě, při které se osobní vůz střetl s obytným autem. "Třiaosmdesátiletý řidič obytného vozu Fiat Ducato jel od Ohučova po obchvatu a začal se odbočovat doleva na Staňkov. Přitom ale nedal přednost v jízdě vozidlu Škoda Fabia, které řídil čtyřiadvacetiletý řidič jedoucí po hlavní silnici od Křenov na Ohučov, a došlo ke střetu," popsala tisková mluvčí policie.
      D
opravní nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob, obytný vůz byl ale nárazem doslova rozmetán na kusy. Hasiči provedli zajištění místa nehody a úklid vozovky.
      Alkohol byl u obou řidičů vyloučen dechovými zkouškami, dopravní nehodu evidují policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Foto: HZS

 Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.