Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Střet tramvaje s autem na Karlovarské

Řidič dle všeho vjel do křižovatky na červenou

8. října 2019 12:15

Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet

     Dnes ve čtvrt na dvanáct dopoledne došlo na křižovatce Karlovarské a Lidické ulice v Plzni ke střetu osobního vozu Fiat Doblo s tramvají linky číslo 1.
     Podle svědků starší řidič Fiatu jedoucí od centra zazmatkoval, zřejmě si spletl semafory průběžného a odbočovacího směru a do křižovatky vjel na červenou.
     Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, provedené dechové zkoušky vyloučily požití alkoholu u obou řidičů a ani vzniklá škoda nebyla nijak vysoká, byl poškozen blatník a okénko osobního vozu. Nehoda tak může být na místě vyřízena euroformulářem.
     Nehoda omezila tramvajovou i silniční dopravu na pouhých několik minut.


      

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.