Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet tramvaje s osobním vozem, na místě dva zranění

Dopravní nehoda omezila provoz tramvají na Borech

sobota 13. ledna 12:57 , aktualizace 13:26

Doprava Nehody


    Dnes po poledni došlo na Klatovské třídě v Plzni k dopravní nehodě, během které se střetla tramvaj linky číslo 4 s osobním vozem značky Ford.
    Vzhledem k tomu, že z místa bylo hlášeno zranění dvou osob, na místo vyjížděly všechny záchranné složky.

      Ve Fordu cestoval řidič se spolujezdkyní a oba byli zraněni, v tramvaji naštěstí nikdo zraněn nebyl. Hasiči zajistili místo nehody a zraněným poskytli předlékařskou první pomoc. Oba si pak do péče převzali záchranáři a transportovali je do nemocnice. "Ženu narozenou v roce 1970 a muže v roce 1963 jsme transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň, oba s lehkým zraněním," doplnila nám mluvčí záchranářů.

     Podle prvotních informací se řidič chtěl otočit přes koleje, vjel před souběžně jedoucí tramvaj, jejíž řidič již střetu nestihl zabránit. Náraz tramvaje poté odhodil auto až k chodníku.

     Policisté u obou řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami, místo zadokumentovali a asi po dvaceti minutách uvolnili tramvajový provoz. 


 


iPhone Plzeň

iPhone-Plzeň - oprava a servis iPhonů. Nejde nám pouze o rychlou opravu, ale především o kvalitu a preciznost, s níž přistupujeme ke každému zařízení, jako by to bylo naše vlastní.