Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet tří vozů na dálnici u Plzně si vyžádal několik zraněných

Dopravní nehoda komplikuje provoz na dálnici z Prahy na Rozvadov

úterý 3. října 12:44 , aktualizace 14:15

Dálnice Doprava Hasiči Nehody Policie Záchranáři

Partner článku – Express servis


     Dnes v poledne došlo na 91. kilometru dálnice D5 z Prahy na Rozvadov, tedy na úrovni Plzně Sulkova, k dopravní nehodě, při které se střetly tři osobní vozy, ve kterých cestovalo celkem pět lidí.

     Z místa bylo hlášeno zranění několika osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.
     Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali dva zraněné. "Z místa nehody záchranáři odtransportovali ženu ve věku asi padesát let a asi sedmdesátiletého, oba s lehčími zraněními na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     Nehoda blokuje levý jízdní pruh, doprava je v úseku omezena. 

     Čekáme na právu policie a po obdržení ji doplníme. "Na místě jsou policisté dálničního oddělení Ostrov u Stříbra. Provoz je průjezdný pravým jízdním pruhem. Apelujeme na řidiče, aby místem projížděli se zvýšenou opatrností," doplnila mluvčí policie.

Foto Hasiči

 


 


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.