Foto Video

Těžce opilý řidič naboural protijedoucí auto

V Záluží u dvou zraněných zasahují všechny záchranné složky

18. ledna 2022 18:13 , aktualizace 18:40

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Dnes po čtvrté hodině odpoledne došlo v Ledecké ulici v Záluží ke střetu dvou vozů Škoda. Podle informací přímo z místa jel řidič s vozem Škoda Fabia směrem od Ledců, v pravotočivé zatáčce nezvládl řízení a narazil do protijedoucího vozu Škoda Octavia, řízeného ženou.


     Vzhledem k tomu, že bylo hlášeno zranění dvou osob, k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a asistovali záchranářům v péči o zraněnou ženu i muže. Oba zranění byli po ošetření na místě transportováni do nemocnice, jejich zranění by ale naštěstí neměla být vážná.
     Policisté u obou účastníků nehody provedli dechovou zkoušku na alkohol, která u řidičky vyšla s negativním výsledkem, u řidiče byl ale výsledek pozitivní.

     Tisková mluvčí policie nám průběh nehody potvrdila a doplnila, že řidič narozený v roce 1979 při dechové zkoušce nadýchal více než tři promile. U řidiče byl proto nařízen odběr krve v nemocnici a policisté se nehodou dále zabývají.

     Nehoda v místě blokuje provoz, hasiči řídí dopravu kyvadlově.


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.