Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střízlivá řidička nedala přednost těžce opilému řidiči

Kuriózní dopravní nehodu řešili v noci na dnešek policisté v Plzni Božkově

17. prosince 2023 12:12 , aktualizace 12:25

Alkohol

Partner článku – Ski klinovec


     V noci na dnešek ve tři čtvrtě na čtyři došlo v Plzni na křižovatce ulic K Jezu x Rumburská k dopravní nehodě, během které se střetly osobní vozy Seat a Mercedes. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, takže na místo vyjížděli pouze policisté.

     Šetření nehody ukázalo, že řidička vozu značky Mercedes narozená v roce 1972 nedala přednost vozu Seat, který řídil muž narozený v roce 1997.
     Zajímavé výsledky ukázal ale test na přítomnost alkoholu, zatímco viník nehody, tedy řidička Mercedesu ho měla negativní, tak poškozený řidič Seatu nadýchal více než dvě promile.

     Vzhledem k tomu, že se nehoda obešla bez zranění, policisté ji mohli uzavřít na místě a řidička odešla pouze s pokutou. Řidiče Seatu však čeká obvinění z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky.


 


Ski klinovec

Největší lyžařsky propojený areál v ČR. Přes 31 km sjezdovek všech obtížností. 5 lanovek z toho 3 s oranžovou bublinou. Luxusní večerní lyžování na modré sjezdovce dlouhé 1,5km a s nejnovější lanovkou s vyhřívanými sedadly. Lyžařská škola s dětským parkem s posuvnými pásy v Jáchymově.