Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Chtěl muže střelit do obličeje a když zbraň selhala, alespoň ho zbil

Plynovkou ozbrojený synovec řádil u domu své tety

5. června 2023 15:34 , aktualizace 17:02

Napadení Zadržení pachatele Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical


     Minulou sobotu večer přijel muž k jednomu z domů v Tachově, kde bydlí jeho teta, se kterou plánoval hovořit o rodinných problémech. Žena se synovcem ale odmítla mluvit, což mladého muže neuvěřitelně rozzuřilo.
     "Pětadvacetiletý muž obešel dům a kamenem poškodil skleněnou výplň okna i fasádu domu. Následně za ním před dům vyšel šestatřicetiletý přítel ženy, na kterého pachatel namířil plynovou pistoli a několikrát zmáčkl spoušť. Zbraň z důvodu závady nevystřelila, útočník se ji tedy pokusil opakovaně nabít, což se mu nepodařilo. Udeřil proto poškozeného muže do obličeje nejdříve zbraní a poté sevřenou pěstí, čímž mu způsobil zranění, které si vyžádalo ošetření lékaře,"
popsala nám útok mluvčí policie.

     Během útoku přivolala vyděšená žena na místo policejní hlídku. Ještě před jejím příjezdem však pachatel nasedl do vozidla a z místa ujel.

     "My jsme muže vypátrali zhruba za hodinu v obci Nová Hospoda, zadrželi ho a převezli do policejní cely. Následně jsme muži sdělili podezření ze spáchání trestných činů nebezpečné vyhrožování, ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, poškození cizí věci a porušování domovní svobody," doplnila informace mluvčí policie s tím, že celá věc bude řešena ve zkráceném přípravném řízení.

Foto PČR

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.