Foto

Teprve šestadvacetiletý řidič dnes ráno zemřel při nehodě

Z vozu zbyla jen polovina, muž neměl šanci přežít

3. července 2018 12:12 , aktualizace 12:58

Smrt

Partner článku – Mraknet

     Dnes krátce před čtvrtou hodinou ranní řídil 26letý muž osobní vozidlo značky Audi po průtahu Karlovými Vary ve směru od Ostrova. V místech u odbočovacího pruhu na Prahu však narazil do před ním jedoucího nákladního vozidla.
     „Po srážce osobního auta s nákladním zůstal ve vozidle zaklíněný řidič osobního auta. Přivolaní hasiči ze stanice Karlovy Vary museli zaklíněného řidiče vyprostit a poté okamžitě začali s oživovacími pokusy. V resuscitaci pokračovala i záchranná služba, zároveň na místo povolala vrtulník a my připravili místo pro přistání na silnici přímo u nehody,“ popsali dnes smutný zásah hasiči.
     Nárazem však utrpěl mladý řidič zranění, kterým i přes okamžitou zdravotní pomoc na místě podlehl a vrtulník byl odvolán ještě za letu.

     Na místě zasahoval také psycholog hasičského záchranného sboru, který poskytl první psychickou pomoc druhému řidiči i pozůstalým. Příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření policistů. Silnice byla zcela uzavřena a provoz byl obnoven kolem půl sedmé ráno.

Foto: PČR, HZS

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.