Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Těžce opilého chodce smetlo na Rooseveltově mostě auto

"Šli asi tři a jeden z nich opakovaně přebíhal silnici přímo mezi auty, prošli kolem mě, najednou slyším hroznou ránu, a vzalo ho auto!" popsal nám nehodu svědek

Autor: Jana Holá čtvrtek 15. února 19:09 , aktualizace 20:30

Alkohol Doprava Nehody

     Dnes večer v půl sedmé došlo v Plzni na Rooseveltově mostě ke střetu osobního vozu s chodcem.
     Podle několika svědků měl těsně před nehodou evidentně opilý nebo zfetovaný muž několikrát přebíhat vozovku mezi auty tam a zpět, a jeho poslední pokus, během kterého vběhl z levé strany přímo před vůz Nissan, mu nevyšel.

     Na místo vyjížděly všechny záchranné složky. Most byl po dobu jejich zásahu uzavřen a později byl provoz umožněn alespoň kyvadlově.

     Hasiči zajistili místo nehody a asistovali při ošetřování zraněného chodce narozeného v roce 1990, kterého poté záchranáři transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín se středně těžkým zraněním.

     Mluvčí policie nám uvedla, že policisté podrobili řidiče narozeného v roce 1970 i chodce narozeného v roce 1990 testu na přítomnost alkoholu. Zatímco řidič měl test negativní, chodec nadýchal téměř tři promile.

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.