Těžce opilý a v protisměru

Dopravním přestupkem na sebe upozornil řidič s více než dvěma promile

pondělí 1. srpna 16:01 , aktualizace 18:05

Alkohol Městská policie Zadržení pachatele

Partner článku – Klimahome

     V sobotu po čtvrté hodině ráno prováděla hlídka Městské policie Plzeň běžnou hlídkovou činnost na Slovanské třídě a během toho zahlédla vozidlo Seat Cordoba, které projíždělo jednosměrnou Papírnickou ulicí v protisměru.

     Strážníci vozidlo zastavili, aby s řidičem jeho dopravní přestupek vyřešili, jenže se ukázalo, že nedodržení dopravního značení bylo to nejmenší. "Jednadvacetiletý muž z Chebska usedl za volant, přestože před jízdou požil alkohol. Provedená dechová zkouška u něj ukázala hodnotu přes dvě promile," uvedla k případu tisková mluvčí městské policie.

     Pro podezření ze spáchání trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky byli na místo přivoláni policisté, kteří si záležitost převzali k šetření. 

Foto ilustrační

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.