Foto

Tragická dopravní nehoda, jedna mrtvá

O život ženy bojovali u Třemošné nejprve účastníci nehody a poté i záchranné složky

12. prosince 2021 12:09 , aktualizace 15:51

Smrt

     Dnes dopoledne před půl jedenáctou došlo na obchvatu Třemošné k tragické dopravní nehodě. Z místa bylo hlášeno, že došlo ke sražení ženy, která by měla být velmi vážně zraněna, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Mezitím se všichni ostatní účastníci nehody snažili o resuscitaci ženy a probíhal TANR, tedy telefonická asistovaná neodkladná resuscitace, kdy operátor záchranné služby telefonicky vede osoby na místě.
     Po příjezdu na místo si resuscitaci převzali profesionálové, ale bohužel i přes obrovskou snahu všech na místě se ženu oživit nepodařilo a lékař musel konstatovat její smrt

    Silnice byla po dobu vyšetřování uzavřena v obou směrech.

     "Ve směru od Kaznějova jel řidič s vozidlem značky Škoda Octavia ve směru na Plzeň. Na přímém úseku komunikace, nedaleko Třemošné, přecházela chodkyně silnici z levé strany a mířila na lesní cestu. Dvaapadesátiletý muž z obce na severním Plzeňsku nedokázal vozidlo zastavit, a tak došlo ke střetu.
     Při dopravní nehodě devětačtyřicetiletá žena z Plzně utrpěla zranění neslučitelná se životem a na místě zemřela. Na místo byl přivolán koroner, u zemřelé bude provedena soudní pitva a další šetření provádí i soudní znalec z oboru doprava.
    Policisté zjišťují okolnosti a příčinu dopravní nehody," uvedla nám tisková mluvčí policie.

K další tragické dopravní nehodě došlo v pátek, během ní zemřela matka s dcerou.

Maminka zemřela na místě, její postižená dcera později v nemocnici

Maminka zemřela na místě, její postižená dcera později v nemocnici

10. 12. 2021, 13:11, aktualizace 10. 12. 2021, 15:39

Ranní dopravní nehoda si vyžádala dvě mrtvé a pět zraněných