Pod záminkou žádosti o cigaretu agresoři brutálně zmlátili muže

Tři pachatelé loupeže už má v rukou policie

23. května 2018 12:24 , aktualizace 12:59

Loupež Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Delta Plzeň

     V sobotu 14. dubna dvacet minut po půlnoci procházel nedaleko čerpací stanice v Nýrsku osmatřicetiletý muž, kterého oslovili tři jiní muži s žádostí o cigaretu. Oslovený muž odpověděl, že cigarety nemá a šel klidně dál.
     Útočníci se ale na muže vrhli, napadli ho tak, že ho pěstmi mlátili do hlavy, kopali ho do různých částí těla a když se jim podařilo dostat poškozeného muže na zem, ještě ho v leže zkopali.
     Z bundy zbitého a zraněného muže pak agresoři sebrali mobilní telefon, paměťovou kartu, pánské hodinky, elektronickou cigaretu a z místa odešli.
     Zraněný muž byl zdravotnickou službou transportován do nemocnice v Klatovech k ošetření.
     Po oznámení přepadení policisté vyjeli na místo a díky perfektní policejní práci zadrželi nejstaršího podezřelého pachatele už třicet minut po jedné hodině v noci, druhého o hodinu později a pak zajistili i třetího, nyní mladistvého pachatele.
     "Od komisaře převzal usnesení o zahájení trestního stíhání jednadvacetiletý muž z obce u Klatov a čtyřiadvacetiletý muž z Nýrska ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež spáchaného formou spolupachatelství a dále jeden mladistvý ze spáchání provinění loupež spáchaného formou spolupachatelství," uvedla k případu mluvčí policie.

Foto: Ilustrační


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.