Ženu zfackoval a pokousal

Muž napadl bývalou partnerku u ní doma

25. června 2020 18:54 , aktualizace 18:57

Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Fyzickým napadením skončila v sobotu 20. června večer nevítaná návštěva bývalého partnera u pětadvacetileté ženy v Aši.
     Jednatřicetiletý a podle všeho opilý muž se u dveří bytu, ve kterém s partnerkou dříve bydlel a kde byl naposledy týž den navštívit syna, objevil vprostřed noci a bušením i křikem se snažil domoci vstupu. Přes nesouhlas přítelkyně po chvíli využil nedržících dveří, násilím je otevřel a vnikl do bytu. Tam po krátké hádce začal ženu urážet a napadat. Bývalo partnerku začal nejprve fackovat a bít do obličeje a ve chvíli, kdy se snažila bránit jí dokonce velikou silou kousl do ruky. 
     Následně muž z místa utekl a vyděšená žena, která naštěstí neutrpěla vážnější zranění, se obrátila na policii. Policisté muže v krátké době vypátrali a sdělili mu podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody.
     "V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na tři roky," uvedl tiskový mluvčí policie.

Foto ilustrační

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.