(Ne)tradiční běh přes plzeňské náměstí

Trojice nahých mužů se po vzoru Discopříběhu pokusila přeběhnout náměstí Republiky

úterý 14. června 08:17 , aktualizace 08:17

Alkohol Městská policie

Partner článku – Mraknet

Aktualizace:

     Včera jsme vydali článek o mužích, kteří v Plzni velmi netradičně slavili rozlučku se svobodou a evidentně se inspirovali filmem Discopříběh. Článek samozřejmě pobavil velké množství lidí a dožadovali jste se i videa nahého běhu přes náměstí, který tuto oslavu jednoznačně korunoval. Toto video tedy dnes přinášíme.

     Dožadovali jste se také informace, jak velkou pokutu muži dostali. Mluvčí městské policie nám uvedla, že se jednalo spíše o symbolický trest, v řádu stokorun.
     


Původní článek

     Na sobotní rozlučku se svobodou jen tak nezapomene nastávající třicetiletý ženich, který do Plzně přicestoval slavit z Nymburska. Společně s kamarády se totiž rozhodli kolem desáté hodiny večer zopakovat slavnou nahou scénu z Discopříběhu, která se natáčela právě na náměstí Republiky.

     Rozjařená trojice si ale původní scénář, kde Rudolf Hrušínský nejmladší běžel přes plochu náměstí, poněkud upravila. Místo jednoho běžce vyrazili naháči tři a místo přes plochu běželi po silnici od Prešovské ulice k Františkánské.

      Trojice běžících nahých mužů samozřejmě neušla pozornosti strážníků, kteří na náměstí dohlíželi na veřejný pořádek při Historickém víkendu. "Strážníci všechny tři muže zajistili a s každým z nich vyřešili přestupek proti občanskému soužití pokutou," uvedla k tomuto úsměvnému případu tisková mluvčí městské policie. 

Foto:
1) 2022  rozlučka se svobodou
2) 1987  Discopříběh

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.