Foto

U CAN zkopali muže tak, že skončil v nemocnici s krvácením do mozku

Napadený muž je hospitalizovaný v nemocnici a velký dík patří lidem, kteří zakrvácenému a bezvládnému pomohli

20. února 2018 12:01 , aktualizace 12:06

Alkohol Napadení

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     V noci na dnešek byl v Kotkově ulici napaden mladý muž ze Strakonic. Dva útočníci si vyhlédli opilého muže a srazili jej k zemi, kde do něj začali kopat. Kopy bohužel mířily i na hlavu bezbranného čtyřiadvacetiletého muže, takže během pár vteřin měl obličej zalitý krví a na obranu se ani nezmohl.

     Celý útok viděla náhodná svědkyně, která zřejmě také útočníky vyplašila a agresoři z místa utekli. K zakrvácenému muži na zemi přiběhli další svědci a začali mu poskytovat první pomoc. O zraněného muže se postaralo asi pět pohotových lidí a velký dík patří i příslušníkovi zásahovky bezpečnostní služby Tuebor, který na místě pomoc organizoval.

     Na místo v krátké době dorazili policisté, ale pátrání po útočnících výrazně zpomalilo, že mladý muž vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nebyl schopen výpovědi.
     Zraněného muže si převzali záchranáři a později se v nemocnici ukázalo, že jeho zranění jsou vážnější a je nutná hospitalizace ve Fakultní nemocnici Lochotín. Dle našich informací bylo u muže zjištěno dokonce i krvácení do mozku.
     Případ převzali kriminalisté a případ zatím šetří jako ublížení na zdraví.Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!