Foto

Nezastavil ho zátaras ani varovná střelba

Řidič bez dokladů ujel od silniční kontroly

středa 19. srpna 13:37 , aktualizace 13:38

Partner článku – Alfa Tactical

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena

     V sobotu 15. srpna večer policisté u obce Hejná v okrese Klatovy zastavili a kontrolovali řidiče vozu Volkswagen Golf. Řidič sice nejprve na místě kontroly zastavil, ale když měl policistům předložit doklady, šlápl na plyn a začal ujíždět.
     Policisté vůz samozřejmě začali pronásledovat a opakovaně řidiče, který svou nebezpečnou jízdou ohrožoval bezpečnost silničního provozu, vyzývali, aby zastavil. "Řidič nereagoval na výstražné znamení k zastavení a ujížděl směrem na Soběšice," popsala tisková mluvčí policie.
     Do pronásledování byli zapojeni i policisté z dalších oddělení a před obcí Mačice vytvořili se služebním vozidlem zátaras, který ale řidič s Golfem objel silničním příkopem, kde si poškodil olejovou vanu, vrátil se zpět na silnici a dále ujížděl.
     Policisté ve snaze ujíždějícího muže zastavit  použili i varovné výstřely, ale řidič i přes to dále pokračoval v agresivní jízdě.
     Pronásledované vozidlo bylo nakonec nalezeno odstavené a prázdné u Mačic, policisté ho zajistili a dále pátrali po jeho řidiči, tomu se ale podařilo uprchnout do sousedního kraje a vypátrán byl až na Vimpersku.


 Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena