Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Ukradená dodávka

Majitel pátrá po dodávce, kterou z Božkova odvezl zatím neznámý pachatel

1. listopadu 2022 15:34 , aktualizace pondělí 7. listopadu 10:28

Krádež Pátrání

     S prosbou o pomoc se na nás obrátil čtenář z Plzně:

Dobrý den,
     rád bych Vaším prostřednictvím a síle všímavých lidí popátral po mém dodávkovém voze Fiat Ducato s registrační značkou 7P4 5302, barva červená, které bylo odcizeno v Plzni Božkově v ulici K Jezu v neděli 30. října mezi polednem a jednou hodinou odpoledne. Naposledy bylo viděno na parkovišti u Božkovského ostrova naloženo na odtahovém voze.
     Budu rád za jakékoliv informace na telefonním čísle ... ... ...
                                                                                                    Děkuji

      Tisková mluvčí policie nám potvrdila, že policisté případ evidují a po vozidle pátrají. Podle našich informací měl dodávku odvézt kratší odtahový vůz žluté barvy osazený oranžovými majáky, kterému se podle svědků velmi výrazně kouřilo z výfuku.
      Svědci odtahový vůz s naloženou dodávkou viděli na veřejném parkovišti v ulici K Jezu, kde na něm skupina asi pěti osob řešila zřejmě technickou závadu.

Aktualizace:

Krádež dodávky, o které jsme v úterý informovali, má poněkud netradiční a určitě úsměvné rozuzlení.

    Jen několik dní po uveřejnění pátrání se nám ozvali přímo údajní "zloději" a vysvětlili nám, že sice dodávku skutečně odvezli, jenže se nejednalo o krádež, ale plnění naprosto legální objednávky exekutorského úřadu, protože odtah vozidla byl realizován z důvodu zajištění majetku pojatého soudním exekutorem do soupisu. "Na předmětné vozidlo byly vydány exekuční příkazy k provedení exekuce prodejem movitých věcí a dále příkazy k vyhledání, zajištění a uskladnění vozidla," citujeme z předložených dokumentů.

     My jsme tuto informaci samozřejmě ověřili u tiskové mluvčí policie, která nám potvrdila, že byl případ krádeže byl skutečně již odložen.


  

Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost