Foto

Billboard s Kajínkem jste našli za dvacet minut a známe i pachatele "krádeže"

Některé vyšetřené případy skončí i úsměvem

19. září 2018 11:43 , aktualizace 19:13

Partner článku – Mraknet

AKTUALIZACE:
     Našim čtenářům se během 20 minut podařilo vyšetřit případ "ukradeného Kajínka" a dokonce i identifikovat "pachatele".
     Několik čtenářů nám ihned po vydání článku napsalo, že billboard viděli na odstavném parkovišti městské policie a nám se podařilo zjistit, že billboardy byly umístěny v rozporu se zákonem, a proto město nařídilo jejich odstranění.
     Informaci jsme policistům předali.

Původní článek

     Borští policisté se zabývají nahlášeným případem krádeže, kdy před několika dny dosud neznámý pachatel v ranních hodinách odcizil billboard s pozvánkou na besedu s odsouzeným mnohonásobným bytovým zlodějem a vrahem Jiřím Kajínkem.
     Zloděj si vyhlédl pojízdný přívěs s plechovou reklamou ve tvaru písmene "A", který byl umístěn v Plzni na kruhovém objezdu v Sukově ulici.   
    "Pachatel svým jednáním způsobil škodu přesahující 40 000 korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež a případem se dále zabývají," uvedla tisková mluvčí policie.


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.