Foto

Usnul po dvou malých pivech, bohužel za volantem

Řidič havaroval mimo silnici do stromu, skončil v nemocnici

24. června 2021 19:01

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Včera před sedmou hodinou večer došlo mezi Lučicemi a Kolovčí na Domažlicku k havárii osobního vozu. "Pětatřicetiletý muž jel s vozem Škoda Felicia ve směru od Slatiny na Koloveč. Za obcí Lučice po projetí křižovatkou na přímém úseku silnice vlivem únavy usnul a vyjel vlevo mimo komunikaci, kde narazil do stromu," popsala tisková mluvčí policie.
      Řidič při havárii utrpěl zranění, se kterým byl transportován do Klatovské nemocnice k ošetření. Policisté jej ještě předtím vyzvali k dechové zkoušce ke zjištění, zda neřídil pod vlivem alkoholu, která ukázala výsledek 0,40 promile. "Řidič s naměřeným výsledkem souhlasil a přiznal požití alkoholu, kdy si měl hodinu před jízdou dát dvě malá piva," doplnila mluvčí policie s tím, že havárii dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech. 

Foto PČR

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.