Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Vážná dopravní nehoda na Borech, neukáznění řidiči komplikovali záchranné práce

Na místě momentálně zasahují všechny záchranné složky, do nemocnice bylo transportováno dítě a dospělý muž

27. května 2021 10:26 , aktualizace 11:32

Doprava Nehody Záchranáři

      Dnes před desátou hodinou dopoledne došlo v Plzni na křižovatce ulic U Letiště x Podnikatelská k vážné dopravní nehodě. Protože z místa bylo hlášeno vážné zranění řidiče osobního vozu a možná i malého dítěte, vyjely na místo všechny záchranné složky.


     Jednalo se o čelní střet vozidel vozu Smart s protijedoucím osobním vozem Škoda Octavia. Smart řídil muž středního věku a dle všeho při odbočování vlevo nedal přednost Škodě, kterou řídil také muž, vezoucí navíc malou holčičku. Hasiči společně se záchranáři vyprostili řidiče Smartu za pomoci páteřové desky a poté ho transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň, tam byla transportována i asi čtyřletá holčička za doprovodu otce, ta však dle všeho byla zraněna pouze lehce.
     "Z místa jsme transportovali muže narozeného v roce 1993 se středně těžkým zraněním na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň. Tamtéž jsme transportovali dítě s lehkým zraněním. Třetí účastník nehody byl nezraněn," uvedli záchranáři.
     Zásah na místě komplikovalo množství neukázněných řidičů neschopných pochopit uzavření jednoho pruhu dopravními kužely, kteří se snažili projet místem nehody přímo mezi zasahujícími.

     Nehodu na místě šetří policisté a průjezd místem je značně omezen. 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!