Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vážná dopravní nehoda, na místě přistával vrtulník LZS

Řidič nezvládl řízení, s vozem vyletěl ze silnice, převrátil se a poté ještě narazil do stromu

Autor: pe sobota 10. února 11:50 , aktualizace pondělí 12. února 13:42

Doprava Nehody

Partner článku – AZ Catering services s.r.o.


     Dnes dopoledne před desátou hodinou došlo na silnici z Plzně do Klatov mezi Kokšínem a Dehtínem k vážné dopravní nehodě, během které vyjelo osobní vozidlo ze silnice, převrátilo se a poté ještě narazilo do stromu.

     Z místa bylo hlášeno, že se tam má nacházet více účastníků nehody, takže vyjížděly nejen pozemní záchranné složky, ale vzlétl i vrtulník letecké záchranné služby. "Ošetření nakonec ale potřebovala pouze žena středního věku, která utrpěla středně těžká zranění a při vědomí byla letecky transportována na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     "Řidič narozený v roce 1974 jel s vozidlem VW Passat ve směru od Klatov do Švihova a před obcí Kokšín nepřizpůsobil rychlost stavu komunikace, v pravotočivé zatáčce dostal smyk a vyjel vpravo mimo komunikaci. Tam levou zadní částí vozidla narazil do stromu a žena sedící na zadním sedadle utrpěla zranění. Dechová zkouška byla u řidiče negativní a dále se nehodou zabývají dopravní policisté územního odboru Klatovy. Komunikace by v tuto chvíli již měla být průjezdná bez omezení," doplnil nám informace mluvčí policie.

AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.