Foto

Vážná dopravní nehoda v Nezvěsticích

Sraženého motorkáře i jeho spolujezdkyni transportovala ZZS do nemocnice

7. května 2018 13:49 , aktualizace 14:31

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes dopoledne v půl desáté došlo k závažné dopravní nehodě v obci Nezvěstice zhruba 200 metrů za základní školou směrem od Plzně.
     Podle prvotních informací nedal řidič automobilu Škoda Felicia, narozený v roce 1955, přednost projíždějícímu motocyklu a narazil do něj.
     "Řidič motocyklu narozený v roce 1984 a jeho spolujezdkyně narozená v roce 1989 byli zraněni a z místa transportováni zdravotnickou záchrannou službou," uvedla mluvčí policie a dodala, že alkohol byl u obou řidičů dechovou zkouškou vyloučen.
     "Žena narozená v roce 1989 byla po ošetření transportována na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín a muž ročník 1984 byl po ošetření transportován na chirurgii Fakultní nemocnice Bory," uvedl mluvčí zdravotnické záchranné služby. 
Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.