Foto

Aktualizujeme z místa

Vážná nehoda kamionu - silnice je stále zcela uzavřena a probíhá vyprošťování

čtvrtek 13. května 14:14 , aktualizace 14:32

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

Aktualizujeme:
     14 h  Dnes celý den probíhá vyprošťování a úklid místa havárie. Vyprošťovací práce komplikuje vytrvalý déšť a utržené řízení tahače. Návěs tak bude nutné ještě ručně přeložit a vytáhnout pomocí jednoho z vyprošťovacích vozidel.
     Podle informací přímo z místa by měl být provoz obnoven po čtvrté hodině odpoledne. 

Původní článek

     Včera odpoledne po čtvrté hodině došlo na silnici 26 mezi Babylonem a Folmavou k vážné nehodě kamionu. Vozidlo sjelo do lesa, převrátilo se, strom zcela rozdrtil kabinu a bohužel tak došlo i ke zranění řidiče. K nehodě vyjely všechny záchranné složky a záchranáři si převzali dvaačtyřicetiletého muže, kterého transportovali do nemocnice.

     Jak k nehodě došlo, popsali policisté: "Řidič kamionu DAF jedoucí ve směru na Babylon se při průjezdu levotočivé zatáčky dle jeho tvrzení míjel s protijedoucím osobním vozidlem. Řidič osobního auta jel ve svém jízdním pruhu ve směru na Folmavu v blízkosti dělící čáry. Kamion najel na pravou nezpevněnou krajnici, která se pod jeho vahou uvolnila a v důsledku toho řidič s nákladním vozidlem vjel vpravo za pravý okraj komunikace, kde postupně narazil do svislé dopravní značky, do směrových sloupků a poté se kamion převrátil na bok do příkopu, kde se po boku sunul ještě několik metrů a poté kabinou narazil do kmene stromu, o který se zastavil."
     Alkohol byl u řidiče vyloučen. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Dnes

     Vyproštění kamionu je prováděno dnes od sedmi hodin. Provoz na silnici je zcela uzavřen, pro nákladní vozidla je stanovena objízdná trasa na Všeruby.  Pro osobní vozidla je stanovena objízdná trasa na Lískovou. Ve Spolkové republice Německo je doprava rovněž odkláněna.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!