Foto

Střet motorky s autem u Všerub

Z místa je hlášeno šest lehce zraněných včetně dítěte a těhotné ženy

11. září 2019 13:01 , aktualizace 14:27

Cizinci Nehody Záchranáři

     Dnes kolem poledne došlo na silnici 184 mezi Brůdkem a Hájkem u Všerub nedaleko Kdyně k dopravní nehodě, při které se střetl chopper řízený německým řidičem s automobilem značky Volkswagen.
     Z místa bylo hlášeno pět zraněných včetně řidiče motocyklu a na místo vyjely všechny záchranné složky.
     Na místě se ukázalo, že zraněných je dokonce šest.
     "Zasahujeme u dopravní nehody, na místě je šest účastníků s lehkými zraněními. Muže ročník 1940 z motorky transportujeme do nemocnice do Chamu s lehkým zraněním.
     Dva muže ročník 1984 a 1963 transportujeme s lehčími zraněním do Domažlické nemocnice. Ženu ročník 1992 s holčičkou také do Domažlické nemocnice k observaci.
     Poslední účastnicí je mladá těhotná žena transportována do Domažlické nemocnice na gynekologii k observaci, bez viditelných zranění."
uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     "Motocyklista utrpěl zranění, kvůli kterému není schopen dechové zkoušky, u řidiče vozidla byla dechová zkouška na alkohol negativní. Příčina a okolnosti nehody jsou v šetření," doplnila tisková mluvčí policie.
     Provoz v místě nehody je řízen kyvadlově.     

Aktualizace 14:25:

     "Řidič osobního vozidla tovární značky Volkswagen Polo narozený v roce 1963 jel od Všerub na Brůdek, předjížděl osobní vozidlo jedoucí před ním a přitom se čelně čelně srazil s protijedoucím motocyklem tovární značky Honda," popsala průběh nehody mluvčí policie. 
     
V tuto chvíli již komunikace plně průjezdná.

Foto: Hasiči

 Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!