Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Vážně zraněného cyklistu transportoval vrtulník

Muže na Šumavě zachránilo několik pohotových lidí, děkujeme!

19. října 2019 16:43 , aktualizace pondělí 21. října 17:14

Partner článku – D.S.D. METAL plus

     Dnes odpoledne před třetí hodinou sjížděl cyklista narozený v roce 1957 od Filipovy Huti směrem na Modravu, zřejmě vlivem vysoké rychlosti havaroval, dopadl přímo na hlavu a velice vážně se zranil.
     Muž měl veliké štěstí v tom, že se na místě pohybovali lidé, kteří věděli co mají dělal. Podle mluvčí policie vážně zraněnému muži přispěchali na pomoc dva svědci a naštěstí kolem jel v autě i policista v civilu s kamarádem a přítelkyní. 
     Všichni svědci muži začali poskytovat pomoc, policista byl na toto i vyškolen, takže všichni společně muže stabilizovali a později předali záchranářům, kteří na místo vyrazili pozemní i leteckou cestou.
     Díky perfektní práci všech na místě muž žije a vrtulník LZS ho spontánně ventilujícího transportoval do Plzně na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín.


 


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.