Foto

Ve tři odpoledne se třemi promile

Pouze přítomnost vzrostlého stromu zabránila opilci vjet do rybníku

středa 16. září 11:02 , aktualizace 15:17

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     V pondělí kolem třetí hodiny odpoledne jel sedmatřicetiletý řidič s vozidlem BMW po silnici mezi obcemi Stráž a Bor. Z dosavadního šetření policistů vyplývá, že muž nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlivem silné opilosti nezvládl řízení a vozidlo uvedl do smyku. Ve smyku vyjel mimo komunikaci, kdy pravým bokem narazil do vzrostlého stromu a pouze přítomnost tohoto stromu pak zabránila pádu vozidla do rybníku. Vozidlo se následně od stromu odmrštilo zpět na komunikaci. 

     Dechová zkouška, kterou policisté s řidičem provedli, byla pozitivní a přístroj naměřil 2,81 promile alkoholu. Řidiči byla další jízda zakázána a policisté mu zadrželi řidičský průkaz. Vzhledem k tomu, že utrpěl zranění, byl z místa převezen do nemocnice, kde byl proveden i odběr krve. Vzniklou škodu policisté odhadli na 60 000 korun. 

Foto PČR a HZS

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.