Foto Video

Velmi vážná nehoda, u Sulkova se střetl autobus s kamionem

Ve vraku autobusu zemřela žena, silnice je ve směru z Plzně zcela uzavřena

středa 26. srpna 07:08 , aktualizace 11:34

Doprava Nehody Smrt Záchranáři

Partner článku – Prestol Holding

     Dnes ráno krátce před půl šestou došlo v Plzni u Sulkova k velmi vážné dopravní nehodě. Na silnici I/ 26 za čerpací stanicí MOL ve směru od Plzně na Sulkov se střetl autobus s odstaveným kamionem, z místa je hlášeno více zraněných.
     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, silnice je ve směru z Plzně uzavřena a probíhají zde záchranné práce, minimálně jednoho člověka hasiči vyprošťovali. V autobusu cestovali tři lidé a řidič, v kamionu byly dvě osoby. Náraz doslova shrnul pravou stranu autobusu jako roletu do zadní části vozu.

     Podle prvotních informací je již bohužel potvrzen první zemřelý člověk, má se jednat o ženu narozenou v roce 1984, která zemřela na místě zaklíněná ve vraku autobusu. Dále je hlášeno těžké zranění muže narozeného v roce 1972, lehčí zranění dalšího muže narozeného v roce 1992 a ženy v roce 1986, kteří byli transportováni do Fakultní nemocnice Lochotín. Dodatečně byli z místa do Fakultní nemocnice na Borech s lehkými poraněními transportováni ještě dva muži narození v letech 1974 a 1989, tedy posádka kamionu.
     Policisté dopravu odklání na kruhovém objezdu u Makra. Policisté žádají řidiče, aby respektovali pokynu policistů a na objízdných trasách se chovali ohleduplně. Předpokládané trvání uzavření silnice bude minimálně do jedné hodiny, do Plzně je silnice volně průjezdná. 


 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost