Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Vozy po střetu skončily v příkopu

Nehoda uzavřela silnici mezi Babylonem a Českou Kubicí

10. října 2019 16:31 , aktualizace 16:36

Cizinci Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Avalon Wellness

     Na silnici 26 mezi Babylonem a Českou Kubicí došlo dnes po dvanácté hodině odpoledne ke střetu dvou vozů. 
     "Sedmačtyřicetiletá cizinka s vozem Smart jela směrem od státní hranice na Babylon, když ze zatím nezjištěných příčin přejela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozem Audi A3," popsala tisková mluvčí policie.
     Oba vozy byly nárazem vymrštěny ze silnice a Audy navíc narazilo do dopravního ukazatele.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, dvě zraněné ženy si do péče převzali záchranáři.
     "Z místa nehody transportujeme sedmačtyřicetiletou ženu s lehčím zraněním a asi pětadvacetiletou ženu s lehčím zraněním do Domažlické nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     "Dechové zkoušky na alkohol byly u obou řidiček s negativním výsledkem," doplnila mluvčí policie s tím, že se policisté nehodou dále zabývají.

Foto: HZS

 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.