Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Výbuch u problematické ubytovny, kde před několika dny napadli policisty

Kriminalisté intenzivně pátrají po několika osobách s kapucemi na hlavách

5. července 2021 21:20 , aktualizace 21:48

Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

     V sobotu před půlnocí došlo poblíž ubytovny v Charkovské ulici v Karlových Varech k silnému výbuchu. Na místo okamžitě vyjelo několik policejních hlídek, které prostor zajistily a uzavřely. Vyšetřování převzali kriminalisté, kteří přivolali i policejního pyrotechnika.   
     Výbuch může podle místních obyvatel souviset s tím, že tato ubytovna a její okolí je již delší dobu považována za jednu z nejvíce problematických lokalit v Karlových Varech. Lidé si zde opakovaně stěžují na časté incidenty či rvačky, problematické chování obyvatel ubytovny a nárůst pouliční kriminality. Před několika dny zde došlo k velké bitce a k napadení policejní hlídky, odkaz na celý článek níže.

     Dle mluvčího policie mohutný výbuch zřejmě způsobilo velké množství zábavní pyrotechniky. Kriminalisté, kteří se případem intenzivně zabývají, již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu obecného ohrožení a pátrají po několika osobách s kapucemi na hlavách, které se v sobotu před tímto výbuchem pohybovaly v okolí ulic Krymská, Charkovská a Západní. 

     Kriminalisté žádají případné svědky této události, kteří se v inkriminovanou dobu nacházeli v těchto místech a všimli si skupinky osob s kapucemi na hlavách, aby kontaktovali bezplatnou telefonní linku 158. Kriminalisté také žádají řidiče osobních automobilů, kteří místem zrovna projížděli, všimli si pohybu uvedených osob či mají ve vozidle kameru, aby se taktéž obrátili na uvedenou tísňovou linku policie. Jakékoliv informace lze poskytnout také policistům na kterémkoliv obvodním oddělení policie.

Napadení policistů

     Před několika dny zde došlo i k napadení policejní hlídky, více zde: 

"Chcete tu peklo jako v Teplicích?"

"Chcete tu peklo jako v Teplicích?"

02. 07. 2021, 10:09, aktualizace 05. 07. 2021, 22:04

Romové z ubytovny zaútočili na policisty, teprve třináctiletý chlapec jednoho napadl skleněnou lahví


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.