Foto

"Pirát" z Doubravky je dopaden - je mu pětaosmdesát let

Viník nehody z Železničářské v Plzni ujel v červené Toyotě s vysypaným oknem

14. července 2021 16:01 , aktualizace 16:13

Nehody

     V pondělí jsme prosili svědky o pomoc při pátrání po neznámém starším muži v červeném Volkswagenu, který jen o centimetry minul ženu sklánějící se do zaparkovaného auta, ale zasáhl dveře, vyvrátil je a poté z místa ujel bez zastavení.
     Policisté již řidiče dopadli a ukázalo se, že se svědci v typu vozu mýlili. Řidič jel vozem Toyota a k údivu všech je jím pětaosmdesátiletý senior. Ačkoli se mu při nehodě rozbilo a zcela vysypalo boční okno jeho vozu, policistům tvrdil, že si prý nehody vůbec nevšiml.

Původní článek

     S prosbou o pomoc se na nás, respektive na naše čtenáře, obrátila mladá Plzeňanka, jejíž auto dnes naboural a ji samotnou málem smetl nezodpovědný řidič, který poté bez zaváhání ujel od místa nehody.

Dobrý den,
      prosím Vás o pomoc. V pondělí přibližně v 8:20 v Železničářské ulici u domu číslo 46 v Plzni Doubravce projížděl kolem mého zaparkovaného auta starší řidič s šedými vlasy ve starém červeném voze značky nejspíše Volkswagen Golf nebo Passat a naboural do otevřených dveří, ve kterých jsem stála nahnutá do auta. Mně se naštěstí nic nestalo, ale dveře auta mi úplně vyvrátil a pak od nehody ujel. Z Železničářské ulice zahnul do Mohylové a pokračoval směrem k Masarykově ulici.
     Celou věc jsem samozřejmě nahlásila na policii, ale chtěla bych požádat všechny čtenáře Krimi - Plzeň, pokud by znali řidiče nebo si takového auta všimli, aby si zapsali značku a kontaktovali mě nebo Policii ČR. S jedním svědkem nehody jsme dali dohromady, že RZ vozu začínala asi na písmena PMO, ale zatím se policii nedaří vůz vypátrat, tak mne napadlo zkusit pomoc lidí zde. Vůz viníka nehody má po nehodě vysypané okénko u spolujezdce, uražené pravé zrcátko a určitě odřený lak na pravém boku. 

      Prosím, pokud by někdo vozidlo zahlédl, nebo věděl, kdo ho řídil, ať prosím kontaktuje buď policii na lince 158 nebo mi dá vědět na číslo 732 885 230.
                                         Mockrát děkuji za jakoukoliv pomoc, Denisa B.

     Policisté po voze i řidiči pátrají a samozřejmě velice rádi přijmou vaše svědectví nebo jakékoli informace k tomuto případu na lince 158.


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.