Muže vzbudily zprávy o penězích mizejících z jeho účtu

Muž přišel o klíče od vozu, peníze z účtu i peněženku s devíti tisíci korun a několika platebními kartami

20. ledna 2022 10:10 , aktualizace 10:49

Krádež Vloupání

Partner článku – Klimahome

     Opravdu nepříjemné překvapení čekalo v úterý ráno na muže z Plzně, když mu kolem sedmé hodiny na mobilní telefon začaly chodit zprávy o platbách provedených jeho platební kartou. 
     Protože věděl, že kartu nechal v peněžence v autě zaparkovaném v garáži v Rybářské ulici v Plzni, vyrazil okamžitě do garáže, kde se jeho obavy bohužel potvrdily. Na místě totiž zjistil, že se do garáže někdo vloupal, jeho odemčenou škodovku prohledal a odcizil z ní klíče od vozu a peněženku s devíti tisíci korun a několika platebními kartami. Právě jednou z nich pak zloděj zuřivě platil kde mohl, takže stihl zrealizoval minimálně deset plateb za zboží v obchodech po Plzni. "Policisté obvodního oddělení Plzeň - střed ve věci provádí důkladné prověřování a v současné chvíli mimo jiné pracují na ztotožnění neznámého pachatele majetkové trestné činnosti, po kterém pátrají," uvedla tisková mluvčí policie.

      Majitel měl ale svým způsobem i štěstí, kvůli zapomenutým klíčům také snadno mohl přijít o celý vůz. Jedná se tento týden již o druhého řidiče, který zloději usnadnil krádež, když zapomněl odemčené auto s klíčky v zapalování.

O tomto jsme informovali v článku: 

Poslední akce Danielu P. moc nevyšla

Poslední akce Danielu P. moc nevyšla

19. 01. 2022, 17:57, aktualizace 19. 01. 2022, 18:01

Aktualizace + vyjádření policie - pachatel v poutech a strom na policejním autě

Foto: ilustrační

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.