Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Z pizzerie rovnou na záchytku

Agresivního opilce museli strážníci zpacifikovat

1. února 2023 11:56 , aktualizace 12:41

Alkohol Městská policie Záchytka Zadržení pachatele

     Včera večer vyjížděli strážníci na pomoc obsluze pizzerie v Plzni na Doubravce, která měla problém se silně opilým hostem.
     "Muž odmítal i přes výzvu personálu podnik opustit, byl vulgární a poté zmožen alkoholem usnul s hlavou na stole," popsala tisková mluvčí strážníků.
     Strážníci po příjezdu na místo opilce probudili a vyvedli ho ven, přičemž mu v chůzi museli vydatně pomáhat a podpírat ho. Čerstvý vzduch pak opilého mladého muže trochu probral, ten ale místo například omluvy začal být agresivní.
     "Muž začal být vulgární, choval se agresivně a vehementně se snažil do pizzerie znovu dostat. Přitom neváhal ani pokusit se napadnout strážníky, kteří proto museli použít donucovací prostředky, muže zpacifikovat a nasadit mu pouta, jelikož kladl odpor," doplnila mluvčí strážníků.

     Noc strávil třiadvacetiletý muž v protialkoholní záchytné stanici a až vystřízliví, bude dořešen za přestupky proti veřejnému pořádku, kterých se svým jednáním dopustil. 

Foto ilustrační, předání jiného opilce za PAZS

 


TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost