Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Záchrana seniorky uvězněné ve vlastním bytě

Díky pozorné sousedce se naštěstí starší žena dostala do nemocnice včas

31. srpna 2023 13:20 , aktualizace pátek 1. září 08:39

Městská policie Záchranáři


     Strážníci včera v podvečer vyjížděli do Skalní ulice V Plzni Doubravce prověřit oznámení znepokojených obyvatel.
     "Pozorné ženě neunikla znepokojivá situace u starší sousedky, která několik dnů nevycházela z bytu a dozvonit ani dobouchat se na ni nebylo možné, přestože otevřené okno značilo, že by měla být doma," popsala tisková mluvčí městské policie.


     Strážníci se pokusili obyvatelku bytu kontaktovat voláním do okna a odpovědí jim bylo slabé sténání, takže vzhledem k důvodné obavě o zdraví starší ženy vstoupili oknem dovnitř. "Ukázalo, že obavy o ženino zdraví byly zcela oprávněné. Policistka seniorku našla bezmocně sedět u vany naprosto vyděšenou. Nemohla vstát a stěžovala si na urputnou bolest nohy," uvedla nám mluvčí městské policie.

Ženu se podařilo policistce uklidnit, s kolegou ji poté zvedli a odvedli do obývacího pokoje, kde ji přikryli dekou, aby ji udrželi v teple, postarali se o ni a zavolali zdravotnickou záchrannou službu. Po vyšetření ženu záchranáři transportovali do nemocnice.

Foto MP

Pdigital

Orientujeme se na výkonnostní kampaně a budování značky na sociálních sítích. Naší expertízou jsou PPC kampaně a správa sociálních sítí (obsah i výkonnostní kampaně).