Foto

Zapadlé kamiony i nehody

Sníh zkomplikoval dopravu v Plzni i okolí

8. února 2021 08:46 , aktualizace 10:50

Doprava Nehody Počasí

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Silnice zapadané sněhem, neprůjezdné úseky a kamiony, blokující dopravu, právě tak vypadá dnešní ráno na Plzeňsku. Od časného rána vyjíždějí záchranné složky k většímu množství dopravních nehod i zapadlých vozů.
     Bouralo se mimo jiné ve Všetatech, kde osobní auto narazilo do dopravní značky, na Křižovatce Klatovská x Americká v Plzni se střetly dva osobní vozy, V Přemyslově ulici v Plzni došlo ke střetu osobního vozu s náklaďákem, u Bezdružic narazil osobní vůz do padlého stromu a u Radobyčic havarovalo auto do příkopu.
     Kamiony nejsou schopny vyjet kopec například ve Stříbře, na Karlovarské třídě v Plzni a v Sušické ulici v Plzni. Na pomoc museli vyjet i hasiči s vyprošťovacím speciálem ze stanice Košutka.
     "S ohledem na aktuální stav komunikací upozorňujeme všechny řidiče, aby při svých cestách dbali zvýšené opatrnosti a přizpůsobili jízdu povaze a stavu vozovky. Policisté již tuto situaci aktivně řeší tak, aby byly co nejdříve vytvořeny podmínky pro plynulý provoz na plzeňských komunikacích," uvedla tisková mluvčí policie.
     Sníh komplikoval také provoz tramvají.

Foto čtenáři

 


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.