Foto

Obyvatelé vzali spravedlnost do svých rukou

Zloděje si vytáhli z auta, to že do lidí najížděl, mu moc nepomohlo

pátek 28. srpna 20:21 , aktualizace 20:27

Krádež Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena

     Dnes odpoledne před pátou hodinou došlo ve Zbůchu k poměrně hodně dramatickému zadržení zloděje. Podle informací přímo z místa měli dva muži přijet na místo vozem Citroen a ze zaparkované dodávky, do které se vloupali, začali krást nářadí.
     Zlodějů si všimli obyvatelé blízkého domu, za pachateli vyběhli a snažili se je zadržet. Podle svědků zloději museli ze slepé ulice vycouvat, dokonce při tom i najížděli na obyvatele, ale moc jim to nepomohlo. Obyvatelé je vytáhli z auta, jeden poté utekl, ale druhého lidé chytili a jejich auto zajistili.
     Přivolaní policisté si převzali zajištěného muže a po druhém policisté v současné době pátrají. Podle svědka byly na autě zlodějů suchým zipem přidělány falešné registrační značky.

     Mluvčí policie mám následně potvrdila, že k celé události skutečně došlo a potvrdila i zadržení jednoho podezřelého narozeného v roce 1975 s tím, že po druhém muži pátrají. Policisté se v současné době případem stále zabývají a již zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu krádeže.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena