Ze stavby rovnou na záchytku

Na své narozeniny asi dlouho nezapomene dělník pracující na stavbě v Plzni

pátek 17. března 13:31 , aktualizace 14:05

Alkohol

Partner článku – Plzeňské želvy


     Na své pětašedesátileté narozeniny asi dlouho nezapomene dělník i jeho stavbyvedoucí pracující na stavbě v Plzni na Doubravce.
     Zatím samozřejmě netušíme, co pán vyváděl ještě před tím, než dorazil do prodejny v Revoluční ulici, kde se dožadoval přísunu dalšího alkoholu, ale jisté je, že tam již dorazil velmi opilý a velmi mírně řečeno "rozverný".

     Vzhledem ke stavu muže mu další alkohol nebyl prodán, a tak začal prodavače vulgárně urážet. Na místo tedy vyrazila hlídka městské policie, ale než strážníci stihli dorazit, odpotácel se dělník na nedalekou stavbu, kde ho posléze hlídka našla.

     "Muž se podrobil dechové zkoušce na zjištění hladiny alkoholu v dechu s výsledkem 1,91 promile. Jelikož svým stavem ohrožoval svůj život i zdraví spolupracovníků na stavbě, a i přes přísný zákaz stavbyvedoucího se snažil opětovně na pracoviště dostat, rozhodli se jej strážníci odvézt k vystřízlivění na záchytku," dokončila mluvčí městské policie.


 Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.