Foto

Ze vzteku se před lidmi pomočil a vykálel

Pozor, značně nechutné!

úterý 21. května 18:13 , aktualizace 18:25

Alkohol

     Značně nepříjemný zážitek si odnesli v pondělí dopoledne lidé jdoucí kolem autobusového nádraží na Husově třídě. Plzeňští strážníci tam museli řešili dost nechutnou záležitost se značně opilým mužem. 
     Muž usnul v autobusu, nechtěl se nechat vzbudit a hlavně odmítal autobus opustit. Na místo tedy byla povolána hlídka městské policie, která muže vzbudila a z autobusu vyvedla, muž byl tak opilý, že ho při vystupování a při chůzi museli strážníci podpírat. Venku, nedaleko stánku s občerstvením, se strážníci chystali u muže provést dechovou zkoušku, ale muž si náhle stáhl kalhoty a před zraky všech kolem začal najednou močit a kálet.
     Poté, co muž vykonal tyto své potřeby, dali mu strážníci dýchnout a přístroj na měření hladiny alkoholu v krvi ukázal následně hodnotu 3,97 promile. "Protože 43letý muž vůbec nekontroval vůbec své chování, museli jsme ho transportovat k vystřízlivění na záchytku. Přestupkovým jednáním, kterého se muž dopustil, se bude zabývat přestupková komise MO Plzeň 3," uvedla k tomuto případu mluvčí městské policie. 

Foto: MP Plzeň