Foto

Pokus o vraždu vyděsil celou vesnici, žena se pokusila ubodat svého přítele

Muž skončil s mnoha bodnými ranami na více místech těla

20. prosince 2017 16:41

Alkohol Napadení

AKTUALIZACE: Dnes odpoledne na základě zjištěných skutečností kriminalisté překvalifikovali čin na pokus o vraždu a ženě z Černošína sdělili obvinění. Již obviněná 41letá žena se nachází v policejní cele. Zítra bude eskortována k soudu a bude dán návrh na vzetí do vazby.

Foto z místa, policisté právě zadrželi podezřelou ženu.

     V noci z pondělí na úterý 19. prosince těsně po půlnoci vyjížděli záchranáři a policisté do Nerudovy ulice v Černošíně na Tachovsku, kde se měl nacházet pobodaný muž s mnoha bodnými ranami na více místech těla.
     "68letý muž měl několik bodných zranění v oblasti hrudníku a zad. Na místě policisté zadrželi 41letou ženu, která nadýchala více než 2,5 promile alkoholu. Ta je v současné chvíli v policejní cele.
     Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu těžké ublížení na zdraví. Na místě zajistili maximální možný počet stop v současné chvíli se čeká na výsledky znaleckých posudků. Žena je zatím ze spáchání činu pouze podezřelá, nikoli obviněná,"
uvedla tisková mluvčí policie s tím, že případ převzali krajští kriminalisté.

     Dle informace z místa by mělo jít o druha a družku. Místní si myslí, že by za brutálním útokem mohla stát psychická nemoc ženy, čemuž by odpovídalo i to, že žena jako zběsilá svého partnera bodala všude po těle.
     Dle všeho muži zachránilo život pouze to, že žena neměla dostatek síly a čepel nože tak u většiny z ran neskončila příliš hluboko a většinou zajela pouze do podkoží nebo svaloviny.

Foto: Ilustrační