Ženu znásilnil, zbil a okradl

V noci a následně i dopoledne si žena prožila skutečné peklo

čtvrtek 17. června 12:04 , aktualizace 12:23

Napadení

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V pátek 11. června došlo na Kašperskohorsku k sérii trestné činnosti, za kterou stojí třiatřicetiletý muž z Klatovska. Tento muž, který zde žije ve společném obydlí se svojí bývalou přítelkyní, této ženě nejprve odcizil platební kartu a vozidlo, ačkoli věděl, že vůz není její a jeho majitelem je společnost, která ho ženě předala do užívání jako služební. Následně muž s tímto vozidlem odjel a pomocí odcizené platební karty vybral z účtu ženy finanční hotovost, kterou si ponechal.
     Následující den ráno, po předchozí slovní rozepři ženu fyzicky napadl, zbil a poté ji přes její odpor dokonce i znásilnil. Ani tímto aktem však týrání neskončilo a muž ženu celé dopoledne slovně i fyzicky napadal. Teprve poté bylo vše oznámeno na policii, na místo vyjela hlídka a muže zadržela. Žena musela být následně ošetřena ve zdravotnickém zařízení.

     "Mohu potvrdit, že jsme muže zadrželi před čtrnáctou hodinou, převezli jej na policejní oddělení, a poté umístili do policejní cely. Následující den byl muž obviněn ze spáchání několika trestných činů, konkrétně ze spáchání zločinu znásilnění, přečinu neoprávněné užívání cizí věci a přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Po provedení všech úkonů byl muž propuštěn," uvedla nám mluvčí policie s tím, že policisté zároveň muže vykázali ze společného obydlí na dobu deseti dnů.

     Podle našich informací však nešlo o první napadení v této rodině, muž již kdysi ženu napadl a zranil kladivem na hlavě, ale tehdy poškozená nedala souhlas s trestním stíháním.

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.