Foto

Zkopali ho a obličej mu vystříkali kasrem

Podle napadeného muže byl útok nepochopitelný, pouze se zeptal na cestu

neděle 20. září 14:21 , aktualizace 14:52

Partner článku – Alfa Tactical

     V noci na dnešek, deset minut před půlnocí spatřil náhodný svědek na Mikulášké třídě nedaleko Hlavního nádraží Plzeň ležícího muže na chodníku a z místa utíkající tři mladíky v kapucích. Mladý muž neváhal a zraněnému okamžitě vyrazil na pomoc, zraněný muž středního věku krvácel z úst, měl odřeniny na tváři a slzící, opuchlé oči. Vzhledem k tomu, že mladý svědek u sebe neměl mobilní telefon, zastavil kolem projíždějící auto, jehož řidič přivolal na místo policisty.
     Zraněný muž uvedl, že nechápe proč ho výrostci napadli, prý je z Rokycan, po oslavě v Plzni zabloudil a mladých mužů se prý pouze zeptal na cestu. Zřejmě jen tak pro zábavu byl ale napaden, sražen k zemi, do obličeje mu mladí muži vystříkali slzný plyn, několikrát ho kopli do hlavy i do trupu a poté z místa utekli směrem k nádraží.
     Policisté muži narozenému v roce 1978 přivolali záchrannou službu a začali v okolí pátrat po útočnících. Záchranáři napadenému vypláchli oči, naštěstí se ukázalo, že jeho zranění byla pouze povrchová. Policisté nalezli i nádobku od slzného spreje, kterou útočníci na místě odhodili.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.