Foto

Zloděj na Borech vyraboval trafiku

Škoda přesahuje padesát tisíc korun

pátek 16. dubna 11:01 , aktualizace 11:11

Krádež Vloupání

Partner článku – Klimahome

     V noci ze středy na čtvrtek se zatím neznámý zloděj vloupal do trafiky v Plzni na Borech, stojící nedaleko Billy v Heyrovského. Zloděj nejprve násilím otevřel vstupní dveře trafiky, do které vnikl a celou prohledal. S sebou si odnesl zatím nespecifikované množství baleného tabáku, kartonů cigaret, lístků na MHD a poštovních známek. Pozornosti zloděje neunikla ani zásuvka kasy, kterou doslova násilím odtrhl od přívodního kabelu a vnikl i do trezoru, kde byla uložena tržba v řádu desítek tisíc korun.
     Při odchodu navíc pachatel po sobě zanechal značnou spoušť. Přivolaní borští policisté na místě činu zajistili maximálně možný počet stop, ohledali i zadokumentovali místo činu a dále ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Po pachateli policisté intenzivně pátrají. 

Foto PČR

 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.