Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Zloděj se zaměřil na tabákové výrobky

Policie pátrá po pachateli nočního vloupání

30. dubna 2021 15:37 , aktualizace 16:21

Krádež Vloupání

      V noci na dnešek před druhou hodinou ráno vnikl do večerky na rohu Božkovské a Rubešovy ulice v Plzni na Slovanech vylomením okna zatím neznámý zloděj, který se zaměřil na cigarety a tabák. Po vstupu do prodejny si podle tiskové mluvčí policie nabral dvě stě až tři sta balení tabákových výrobků za více než deset tisíc korun a dal se na útěk směrem k vlakovému nádraží. 
      Muže lezoucího s objemnou taškou z okna si ale všiml náhodný svědek, který celou věc oznámil na policii a na místo okamžitě vyjely hlídky policistů a strážníků, které v okolí začaly podle popisu po zloději pátrat. K večerce mezitím dorazil i policejní technik, který zajistil maximální počet stop. "Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež," uvedla nám tisková mluvčí policie s tím, že pachatele se zatím najít nepodařilo a policisté po něm stále pátrají. 


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.