Mladého muže zbili v tramvaji

"Bil mě pěstmi, když jsem upadl i do mě kopl, ale nikdo mi nepomohl!"

5. května 2021 09:11 , aktualizace 21:10

Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Policisté šetří případ napadení cestujícího v tramvaji, ke kterému došlo v sobotu před jedenáctou hodinou v noci v Plzni nedaleko zastávky Sirková. Mluvčí policie nám uvedla, že mladý muž jel v tramvaji číslo 2 ve směru na Skvrňany, seděl na sedačce poblíž zadních dveří a k jeho napadení mělo dojít před tím, než tramvaj vjela na náměstí Republiky. Na cestujícího se obrátil muž, zřejmě cizinec, který ho měl bezdůvodně napadnout, a když mladý muž upadl, ještě do něj měl kopnout. Poté se napadený zvedl a z tramvaje utekl. Mladý muž musel následně vyhledat lékařské ošetření.

     My dnes s napadeným mužem hovořili a ten nám útok popsal takto: "Nastoupil jsem u Hlavního nádraží na dvojku a jel směrem na Skvrňany. Seděl tam nějaký zřejmě opilý muž a asi jsem se mu nelíbil, napřed na mě začal pokřikovat nadávky, ale já si ho nevšímal. Pak vstal a snažil se mě udeřit pěstmi do obličeje, ale já jsem si ho chránil rukama, takže mě bil do těch rukou. On potom v té tramvaji hrozně řval, že chce vystoupit a kopal řidiči do dveří. Pak vystoupil, ale zase hned nastoupil, šel rovnou ke mě a zase mě začal bít. Já spadl na zem a on mě ještě kopl. Pak jsem vystoupil na náměstí Republiky a utekl jsem," popisoval zmlácený muž s tím, že útočník by měl být vysoký, štíhlý, na sobě měl teplákovou soupravu a mluvil česky, ale zřejmě s ukrajinským nebo ruským přízvukem.
     "Moc mě mrzí, že i když byla tramvaj plná lidí, nikdo mi nepomohl," dodal ještě na konec.

     Viděli jste tento útok? Policisté samozřejmě po pachateli pátrají a velmi rádi přijmou vaše případné svědectví na kterémkoli obvodním oddělení nebo na bezplatné telefonní lince 158.

Další útok v městské hromadné dopravě přišel o pouhé dva dny později:

Další napadení člověka v MHD, nyní i s vážným zraněním

Další napadení člověka v MHD, nyní i s vážným zraněním

05. 05. 2021, 18:36, aktualizace 05. 05. 2021, 18:40

Recidivistův včerejší odpolední útok bohužel muži poškodil sluch

Foto: Ilustrační, jiná rvačka v tramvaji

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.