Foto

Policisté obvinili řidiče supersportu Radka M.

Zranil svého spolujezdce, známý plzeňský barber bude mít doživotní následky

20. října 2020 17:46 , aktualizace 17:46

Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Ve středu 22. dubna jsme informovali o velmi vážné havárii luxusního sportovního vozu, ke které toho dne kolem šesté hodiny večer došlo u Petroviček na Klatovsku.
     "Sedmačtyřicetiletý řidič vozu Ultima GTR jel od obce Petrovičky na Petrovice. V zatáčce dostal smyk, vyjel ze silnice a narazil do stromu," popsala tehdy tisková mluvčí policie. Na místo vyjely všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS.

      Vzhledem k tomu, že po vyjetí ze silnice v pravotočivé zatáčce automobil do stromu narazil pravou stranou, byl velmi vážně zraněn spolujezdec, extravagantní a velice oblíbený plzeňský barber Carlos, který utrpěl zlomeniny několika obratlů, poškození plíce, krvácení do dutiny lebeční a také velmi vážné poranění oka. Poté, co ho z vozu museli vyprostit hasiči, byl letecky transportován na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň, kde prodělal dlouhé léčení, podle všeho si ale ponese doživotní následky zranění.
      Řidič vozu Radek M. z Klatov při havárii utrpěl poranění ruky a byl do téže nemocnice transportován pozemní cestou.

      Policie nyní po půlročním vyšetřování nehody zahájila trestní stíhání a obvinila Radka M. ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti. Vyšetřování trvalo bohužel velmi dlouho, jak to v těchto případech bývá, policisté museli čekat na znalecké posudky.

     Radek M., který supersport řídil, má za sebou zvláštní minulost, málem se stal obětí únosu. Před několika lety mu dlužil podnikatel J.S. několik milionů korun, peníze vrátit nechtěl a naopak začal organizovat únos svého věřitele. Měl ale smůlu, na únos si omylem najal informátora policie a zásahovka ho zatkla v okamžiku, kdy začal únos realizovat pokusem o otravu psů věřitele Radka M.

Foto: PČR a HZS

 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…