Pokus o znásilnění ve vlaku

Kriminalisté pátrají po sexuálním násilníkovi z vlaku z Domažlic do Plzně

čtvrtek 17. září 14:10 , aktualizace 14:15

Partner článku – Alfa Tactical

     Děsivým zážitkem si ve středu 9. září odpoledne bohužel prošla mladá žena. Žena cestovala vlakem z Domažlic do Plzně, a když se vlak blížil k Plzni, přisedl si k ní do kupé asi čtyřicetiletý muž, který prakticky okamžitě začal hrubě sexuálně dotírat.     
     Muž měl podle našich informací začít mladé ženě nejprve dělat nemravné návrhy, a když ta nereagovala, svou dotěrnost dále stupňoval a velmi tvrdě po ženě vyžadoval sex. Z nejhoršího vyděšenou ženu zachránilo zastavení vlaku na hlavním vlakovém nádraží v Plzni, kde z kupé a následně i vlaku utekla.
     Silně rozrušená a plačící dívka vyhledala pomoc personálu informačního centra ČD, který samozřejmě okamžitě přivolal policii. Muži se bohužel mezitím podařilo zmizet. 

     Policisté se případem začali okamžitě intenzivně zabývat. "Prověřujeme případ možného znásilnění ve stádiu pokusu a po pachateli intenzivně pátráme," potvrdila nám tisková mluvčí policie. Na žádost policie vydáváme s časovým odstupem.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.