Foto

Dva pády ze žebříků, v Linde i na zahradě

Krom tří pacientů z vážných dopravních nehod vrtulník LZS vzlétl i ke dvěma pádům z výšky

14. července 2021 17:47 , aktualizace 18:12

Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Kromě dvou dopravních nehod, ze kterých transportovali celkem tři pacienty, vzlétala včera posádka vrtulníku LZS také ke dvěma případům zranění při pádech ze žebříků.

     V prvním případě letěl vrtulník po jedenácté dopoledne do Horažďovic, kde při práci na zahradě došlo k pádu osoby ze žebříku. Pacient s poraněním páteře byl po ošetření na místě letecky transportován na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín.

     Jen o hodinu a půl později vzlétl vrtulník LZS znovu a jeho posádka tentokrát zamířila do Mýta u Rokycan, kde ve firmě Linde došlo k pracovnímu úrazu. "V areálu firmy prováděl čtyřicetiletý muž z Karlovarska montáž kabeláže a spadl ze žebříku, přičemž utrpěl zranění," popsala tisková mluvčí policie s tím, že případ policisté dále šetří a zjišťují, zda nebyly porušeny předpisy bezpečnosti práce.
      I tento pacient byl po ošetření na místě letecky transportován do Fakultní nemocnice Lochotín. "Muž narozený v roce 1981 utrpěl frakturu nohy a byl leteckou cestou transportován na Urgentní příjem FNL," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

Krom těchto případů Letecká záchranná služba z Líní zasahovala u dvou dopravních nehod:

Čelní střet dvou dodávek, vrtulník transportoval dva těžce zraněné

Čelní střet dvou dodávek, vrtulník transportoval dva těžce zraněné

13. 07. 2021, 18:22

U vážné dopravní nehody celkem tří vozidel zasahovaly všechny složky IZS a silnice byla čtyři hodiny uzavřena

Řidič usnul a narazil do stromu

Řidič usnul a narazil do stromu

13. 07. 2021, 18:49

Z místa dopravní nehody musel jednoho zraněného transportovat vrtulník LZS
Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!