Foto

Čtyřiaosmdesátiletý muž se s autem zřítil ze srázu

Padající vůz dopadl na zaparkované auto, senior skončil v nemocnici

20. listopadu 2020 12:32 , aktualizace 14:39

Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes po půl dvanácté dopoledne došlo v Tachově u obchodního centra Kaskády k dopravní nehodě, během které osobní vůz Fiat sjel z několikametrového srázu nad parkovištěm a narazil do zaparkovaného vozu Škoda. 
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči provedli stabilizaci vozidla proti pohybu i protipožární opatření a zraněného řidiče si do péče převzali záchranáři. "Muže narozeného v roce 1936 transportujeme s lehkým zraněním do Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli nám záchranáři.
     "Z dosud zjištěných informací vyplývá, že se 84letému seniorovi nepodařilo nastartovat jeho osobní vozidlo značky Fiat Panda, které parkoval v ulici 1. máje. Náhodné kolemjdoucí proto požádal, zda by jej neroztlačili z kopce dolů.
     Při jízdě Pionýrskou ulicí ve směru k Hornické se řidič snažil uvést motor do provozu. To se mu však nepodařilo, a tak přejel kolmo Hornickou ulici ve směru k obchodnímu centru. Poté vyjel mimo komunikaci, přejel přes travnatý pás a následně s vozidlem sjel ze srázu na parkoviště, které se nachází pod úrovní Hornické ulice. Se svým vozidlem spadl částečně na střechu a na zadní část zaparkovaného osobního auta značky Škoda Fabia, ve kterém se v tu dobu nikdo nenacházel,"
popsala nehodu mluvčí policie s tím, že provedená dechová zkouška byla negativní. 

Foto KP a HZS

 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.