Foto

Čelní střet na Dolanském mostě

O dopravní nehody dnes není nouze ani v okolí Plzně

14. listopadu 2019 16:32 , aktualizace 16:39

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Eldar Taxi

Před chvíli jsme informovali o třech dopravních nehodách, ke kterým došlo krátce po sobě v Plzni, jenže nehody se nevyhnuly ani okolí města.

Sražený motorkář i nabouraný trolejbus

Sražený motorkář i nabouraný trolejbus

14. 11. 2019, 15:37, aktualizace 14. 11. 2019, 15:42

Tři nehody krátce po sobě výrazně komplikují dopravu v Plzni

    Před desátou hodinou dopoledne došlo ke střetu čtyř aut mezi Vochovem a Kozolupy. "Řidič narozený v roce 1989 se Škodou Octavia dle zjištěných prvotních informaci neměl přizpůsobit rychlost jízdy hustotě silničního provozu a s vozem zezadu narazil do před nim stojícího Volkswagenu Golf. Ten byl dále odhozen na před nim stojící dodávku Volkswagen Transporter a ta byla odražena na před ní stojící Audi," popsala tisková mluvčí policie.
      Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a provedli likvidaci úniku provozních kapalin. 
      Při nehodě utrpěl zranění řidiče Golfu. "Muže ročník 1978 jsme transportovali s lehčím zraněním do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.
      Požití alkoholu bylo na místě vyloučeno u všech řidičů provedenými dechovými zkouškami a místo bylo průjezdné kyvadlově.

     Před půl třetí odpoledne zase vyjížděly všechny záchranné složky na Dolanský most, kde došlo k čelnímu střetu dvou vozů.
     "Jednadvacetiletý řidič osobního vozidla Peugeot jedoucí od Chrástu nepřizpůsobil rychlost jízdy a po průjezdu pravotočivou zatáčkou narazil vpravo do svodidel. Následně byl odražen do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem devětapadesátiletého řidiče," popsala mluvčí policie.
     Řidič Peugeotu utrpěl zranění, se kterým byl převezen do nemocnice. U obou řidičů policisté vyloučili dechovými zkouškami požití alkoholu před jízdou. 
     Hasiči zajistili místo nehody a zlikvidovali únik provozních kapalin.


 


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.